4.den

    Osmou hodinou ranní jsme započali frézovací práce na česko-německé poznávací značce longboardu. Nezapomněli jsme ani na 3D tisk krytů koleček, který jsme hned také spustili, abychom vše stihli podle plánu a mohli jsme začít s finálními úpravami a kompletováním na zítřejší představení.

    Samozřejmě proběhlo i ranní plénum stejně jako každý den, opět jsme předvedli naše pokroky v plnění zadání projektu. Nastavili jsme cíle pro dnešní den a popřáli si hodně štěstí do práce.

    Těsně před koncem videohovoru německá strana uskutečnila společné fotografování a my jsme doplnili včerejší foto o chybějící členy.

    Dílenský tým trochu nestíhá, ale dnes vše určitě doženou, díky společné spolupráci a mírnému tlaku, který někdy není na škodu.

   Kolem desáté hodiny dopolední CNC tým úspěšně vyrobil poznávací značku a o chvíli později 3D tiskárny dotiskly i kryty kol. Dílna mezitím dokončila držák pro aku-šroubovák a pokračuje v kompletování.

   Po obědové pauze jsme začali pracovat na závěrečné prezentaci a odstraňovali menší nedostatky. Zatím jde vše podle plánu, takže na zítřejší velkou prezentaci budeme mít vše připraveno.