3.den

Středeční projektový den opět započal společnou online schůzkou, jak už bývá zvykem. Zástupci skupin CAD si vyměnili navzájem své návrhy společně s výkresy poznávací značky a také krytů kol. Němečtí žáci stihli poznávací značku vyfrézovat již včera, tak nám ji už dnes mohli ukázat. Představili nám dokonce i krytky kol, které vytiskli pomocí 3D tiskárny. Tento nápad s 3D tiskem se nám velice líbil a budeme se jím inspirovat.

    Dále se spojili zástupci dílenského týmu a probrali problematiku pohánění kol pomocí aku-šroubováku. Na dnešní schůzce se ukázala odlišnost a různorodost nápadů, hlavně v řešení pohonu longboardu, který byl zcela jiný na obou stranách.

    Během schůzky se všichni účastníci spolupráce společně vyfotili a pak i my samostatně před naší školou.

    Po focení už následovala jen a pouze práce a plánování, CNC tým začal pracovat na programu pro frézování poznávací značky a tým CAD započal práce s finální podobou krytek na kole, které se následně vytisknou zítra ráno.                                                                                                                                                                           V 14:00 proběhlo závěrečné plénum, kde jsme si shrnuli veškeré pokroky za dnešek a ukázali způsoby upevnění aku-šroubováku k desce longboardu. Zítra budeme pokračovat v pracích a započneme montáž všech komponentů.