1.den

Dnes jsme zahájili společné projekty online schůzkou, která začínala v 8:30 hodin ráno.

Letos by se mělo pracovat na longboardu, který bude poháněný aku-šroubovákem.

Program je naplánovaný na celý tento týden, ukončení proběhne v pátek okolo 12. hodiny.

Úvodní slovo měla naše skupina, která představila kompletní průběh projektu.

Následoval přednes německé skupiny a přivítání s novými žáky, kteří se budou podílet na spolupráci.

Po úvodní komunikaci jsme ukázali s pomocí našich webových stránek školu, aby protější skupina viděla, jak prostory, v nichž trávíme všechen studijní čas, vypadají.

Poté jsme společně vypracovali kvíz, jenž měl za úkol nás trochu sblížit a byl zaměřený na všeobecné otázky okolo našich domovů.

Následně se pustili všichni žáci do hrubého projektování návrhu výrobku. Čas do další online schůzky byl vyhrazen do 11:30, stihli jsme zhruba vymyslet, jak bude vypadat pohon a design. Zároveň jsme se rozdělili do skupin, ve kterých celý týden budeme pracovat.

Druhé setkání v 11:30, v němž se řešila celková problematika, přineslo poznatky pro obě spolupracující strany a každý si z toho odnesl něco smyslného. Tím jsme splnili vše potřebné a mohli jsme projekt pro dnešní den úspěšně ukončit a být připraveni na zítra, kdy se začne s plánovanými pracemi.